Cafe Kozmetik » Blog Yazıları » Miss W hakkında

Miss W, erkeklerin dünyasında tüm gücünü ortaya koyan günümüz kadınının ta kendisi aslında. Zaman zaman girişken bir müzakereci, zaman zaman ise şefkatli ve nazik. Aynı zamanda dilediği zaman kışkırtıcı ve şehvetli.

Miss W kadınının dışı kadar içi de güzel ve bunu göstermekten korkmuyor.

Miss W kadını günümüzün getirdiği sorunlarla başetmeye hazır ve kendine güvenen bir karaktere sahip. Değişimi ve yenilikleri kucaklıyor ve bu değişimin bir parçası olmak istiyor.

Aynı zamanda modanın ve trendlerin sıkı bir takipçisi.

Miss W kadını çevre ile ilgili endişelerin farkında olan ve bu durumun düzeltilmesi ve sürdürülebilir bir gelişmenin sağlanması için harekete geçen aktif bir vatandaş aynı zamanda. Bunları savunmak için hiçbirşeyden vazgeçmemesi gerektiğinin de bilincinde.

Miss W kesin bir biçimde bugünün modern kadınının ne istediğini biliyor.

Miss W günümüz kadınlarına ihtiyaç duydukları küçük ama yeterli makyaj serisini sunuyor. Temel ürünler ve temel renkler ile.

Bunu yaparken sahip olduğu farkındalık bilinci ile çevresine, doğaya, hayvanlara ve birlikte çalıştığı insanlara saygı gösteriyor.

Fransa ve İtalya’da üretilen Miss W ürünleri Ecocert ve Cosmebio Organik Sertifikalarına sahip ve üretimde yalnızca Adil Ticaret Sertifikalı hammadeler kullanılıyor.

Miss W ürünlerinin ambalajlarında %100 geri dönüştürebilir materyaller kullanılıyor.

Hem şık hem de ulaşılabilir olmayı başarabilen Miss W, tüm kadınların ihtiyaçlarını karşılamaya geliyor.

Miss W ürünlerini keşfetmek için tıklayın!

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4